Улюблений крем наших клієнтів

Крем «Равлик» відновлювальний

Відновлюючий крем «Равлик»

пом'якшуючий та регенеруючий для оживлення і відновлення шкіри обличчя

Як працює відновлюючий крем "Равлик"?

 

Екстракт равлика

Стимулює синтез колагену, зміцнює еластинові волокна, покращує еластичність, відновлює структуру шкіри. Зменшує видимість і глибину зморшок, усуває почервоніння та запалення.


Гідролат троянди

Надає шкірі пружнoсті, свіжoсті і еластичнoсті, усуває сухість, лущення, відчуття стягнутості, подразнення. Заспокоює, розгладжує шкіру, бореться з віковими змінами, зміцнює капіляри.


Натуральні олії

Запатентована комбінація натуральних олій персика, амаранта та насіння льону усуває сухість і лущення шкіри, підвищує еластичність, підтягує овал обличчя, розгладжує неглибокі зморшки


Екстракт алое

Загоює, заспокоює, зволожує, живить, відновлює, розгладжує шкіру, стимулює обмін. Усуває подразнення, висипку, свербіння, робить шкіру зволоженою, заспокоєною та свіжою.

Що робить цей крем?

✓ Повертає Вашій шкірі свіжість та красу

Зволожує, пом'якшує, заспокоює шкіру, знімає лущення і запалення, стимулює синтез колагену, розгладжує дрібні зморшки.

✓ Містить виключно корисні для шкіри речовини

Тільки дистильована вода, гідролат троянди, персикова олія, оливем®1000, екстракт слизу равлика, бетаїн, олія насіння соняшника, олія амаранта, Д-пантенол, екстракт алое, вітамін Е, олія насіння льону, Cosguard («зелений» антибактеріальний засіб)

✓ Повністю всмоктується, не лишаючи важкості та жирності.

Вам буде комфортно користуватися ним як зранку під макіяж, так і ввечері перед сном

Чим унікальний відновлюючий крем «Равлик»?

Цей крем створено українкою для українок - для нашої шкіри, наших умов життя, нашого клімату, нашого повітря. Це те, що підходить саме нам.
Точне співвідношення олій персика, амаранту та льону в поєднанні з муцином равлика, екстрактом алое та Д-пантенолом ефективно пом’якшує, відновлює, оживлює шкіру, що потьмяніла та лущиться.

Шкіра стає більш пружною, насиченою вологою, покращується колір обличчя, зменшується помітність і глибина зморшок, пропадають почервоніння та запалення. Шкіра стає краще захищеною та здоровішою.

Чому нам довіряють?

ДСТУ 4765:2007

Відживлюючий крем "Равлик" - пом'якшувальний і регенеруючий крем для обличчя для оживлення і відновлення шкіри виготовлено згідно національного стандарту України ДСТУ 4765:2007 "Креми косметичні".

Наявність висновку Держпродспоживслужби

Санітарно-епідеміологічне заключення на косметичний продукт за результатами проведення експертизи в сертифікованій лабораторії УКРСЕПРО.

Сертифіковане виробництво

Є висновок Санітарно-епідеміологічної служби щодо відповідності виробництва вимогам українського законодавства щодо виробництва косметичних засобів.

Запатентована формула

Унікальний склад Відживлюючого крему "Равлик" - пом'якшувального і регенеруючого крему для обличчя для оживлення і відновлення шкіри заявлено на патент Державній службі інтелектуальної власності

Перейти до сторінки замовлення