Рекомендація від Майстерня "Зілля Мавки"

Крем для ніг«По росі»

Я не можу собі дозволити носити підбори.
Мій робочий день починається в 7 ранку і триває 12 годин і більше, я проходжу більше 10 кілометрів щодня, і ввечері мої ноги гудуть від втоми. Знайомо?
Такі відчуття нерідко супроводжуються і набряком або припухлістю кінцівок, в більш важких випадках додається ще і больовий синдром. Якщо подібна проблема пов'язана з наявністю якого-небудь захворювання, то звернення до лікаря не уникнути. Однак якщо відчуття тяжкості в ногах частіше проявляється після довгого трудового дня, тривалих піших прогулянок або переїздів, то крем для ніг "По росі" - це те, що Вам потрібно!
Він створений спеціально для вирішення проблем з втомленими, болючими, набряклими ногами в людей, що проводять багато часу стоячі чи ходять пішки.
Основна причина відчуття болю і важкості в ногах - застійні явища і накопичення молочної кислоти і рідини в нижніх кінцівках.
Крем для ніг "По росі" знімає набряки, прибирає біль, відчуття втоми та важкості, охолоджує, дезодорує. Крім того, можна використовувати для прискорення розсмоктування забоїв та невеликих гематом будь-де.
Відмічають, що навіть при одноразовому нанесенні зранку, відчуття прохолоди, свіжості та легкості ніг зберігається на весь день.
Лишилося всього 48 баночок!
120 грн. 100 мл.
Доставка по всій Україні Новою поштою та Укрпоштою (баночка запечатана фольгою та спокійно витримує пересилання), в Києві можлива зустріч.


Перейти до сторінки замовлення