Омолоджувальний набір для догляду за обличчям

Об'єм: 
280мл
599,00грн.

 Навесні, після морозу, вітру та сухого повітря обличчю особливо необхідний інтенсивний, дбайливий догляд,

 

Антивіковий набір української натуральної косметики від Майстерня «Зілля Мавки» - освіжає, покращує колір шкіри, підтягує та зменшує зморшки.

 

  

Щоб вже через 5-7 днів ви помітили, як поліпшився колір обличчя, шкіра стала гладенькою та пружною, їй потрібне м’яке та безпечне очищення, глибоке каскадне зволоження, поживні речовини для утворення нових молодих клітин, та особливі активи для підтримання молодості.

Саме тому ми створили набір з 4 засобів для щоденного догляду.

 

По-перше  - очищуємо обличчя міцелярною водою з екстрактами мальви лісової, шоломниці, солодки, що мають антиоксидантну  та антивікову дію.

Другий крок -  тонізуємо шкіру тоніком з фітоестрогенами, який знімає залишки забруднення та міцелярної води, і має глибоко зволожувальну дію.

З роками синтез естрогенів знижується, і тут стають в нагоді речовини, виділені з рослин, подібні за структурою: вони так само “дають команду” шкірі на вироблення колагену.

Третій крок - омолоджувальна сироватка з фукогелем, дамаською трояндою та білою шовковицею

Сироватка добре розгладжує шкіру, зменшує видимість мімічних заломів, зволожує, тонізує обличчя, покращує його колір, робить шкіру оксамитовою, усуває подразнення.

 

І найголовніше - крем “Мальва”, єдиний в Україні, що містить природний аналог ботоксу Repulpami ER, розроблений французькою лабораторією Alban Muller International:

-        Ліфтинг-ефект без хірургічного втручання

-       Боротьба з ознаками старіння в усіх напрямках

-       Об’єм і щільність шкіри, корекція зморшок.

-       Природний аналог ботулотоксину

 

Вже через 14 днів шкіра стає свіжою та підтягнутою, завдяки комбінації омолоджувальних та поживних речовин.

Встигніть придбати набір до 8 березня!