Кавовий скраб для тіла з поживними оліями

Об'єм: 
100мл
100,00грн.

Ароматний скраб з натуральної кави та поживних олій допомагає очищувати та тонізувати шкіру, розщеплювати підшкірний жир та виводити зайву рідину.

Склад: мелена кава, олія рисових висівок, олія оливкова, олія грецького горіха, вітамін Е, екстракт СО2 розмарину.

Частинки натуральних кавових зерен не просто очищають шкіру, але й здійснюють масаж. В результаті покращується кровообіг, завдяки чому целюліт починає відступати. Шкіра розгладжується, стає рівною, гладкою і м'якою. Кофеїн, що міститься в кавових зернах, проникає в шкіру, сприяючи розщепленню підшкірного жиру і зменшенню проявів целюліту. Таким чином, регулярне використання кавового скрабу сприяє схудненню та підтягненню шкіри.

Комбінація з рослинних олій підібрана таким чином, щоб співвідношення жирних кислот в них справляло найбільш позитивний вплив на шкіру (подана заявка на патент на принцип підбору олій).

Спосіб використання: використовувати для додаткового догляду за шкірою тіла 2-3 рази на тиждень.

 Якщо ви використовуєте скраб з кави в якості антицелюлітного засобу, то найкраще наносити його на розпарену шкіру. Тому перед процедурою прийміть гарячий душ, а для кращого ефекту схуднення поєднайте використання скрабу з масажем, після чого прийміть антицелюлітну ванну з ефірними оліями.

Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі, берегти від прямих сонячних промінів

  Термін придатності: 6 місяців з дати виготовлення, яка зазначена на пакуванні

Призначення: