Зволожуюча сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою та екстрактом огірка

Об'єм: 
30мл
140,00грн.

Активна зволожуюча сироватка для боротьби зі зневодненням шкіри

Склад: вода підготована, екстракт огірка, екстракт верби, гіалуронова кислота низькомолекулярна і високомолекулярна, Cosgard, Рotassium Sorbate.

Гіалуронова кислота

Відповідаючи за цілісність клітинних структур, гіалуронова кислота виступає в ролі природного «водосховища», заповнюючи нею міжклітинний простір і утримуючи водний баланс шкіри на належному рівні.

Ми використовуємо комбінацію двох видів гіалуронової кислоти - низькомолекулярної, що найглибше всочується в шкіру, та високомолекулярної, що частково залишається у верхньому шарі шкіри та не дає волозі випаровуватись.

Екстракт огірка - знімає подразнення і заспокоює запалену шкіру, за рахунок високого вмісту вітаміну В9 прискорює відновлення шкірного покриву, освіжає, тонізує і пом'якшує шкіру, освітлює і вирівнює її тон, знімає набряклість. Містить ензими, які блокують виробництво меланіну, через що ефективно освітлюються веснянки і пігментні плями, пом'якшуються прояви куперозу.

 Екстракт верби – джерело натуральної саліцилової кислоти в поєднанні з природними захисними компонентами, що діє значно м’якше за хімічно чисту саліцилову кислоту при тій самій ефективності. Стимулює оновлення шкіри, є ефективним протизапальним засобом, має антимікробну активність.

 

Спосіб використання: наносити на очищену шкіру обличчя двічі на день до використання крему.

Умови зберігання: зберігати при температурі від +1 до +5°С (в холодильнику)

 Термін придатності: 6 місяців з дати виготовлення, яка зазначена на пакуванні