Зволожуюча пінка для умивання з кислотами «Мати Верба»

Об'єм: 
150мл
200,00грн.

Надзвичайно ніжна кислотна пінка з екстрактом верби, що м’яко та ефективно очищує, зволожує та доглядає шкіру. Використовуйте її двічі на день – і ви поліпшите зовнішній вигляд шкіри, заспокоїте запалення, розгладите мікрорельєф, підсилите тургор.

Ефективна для проблемної, а також зневодненої, в’янучої шкіри.

Склад: вода, NMF (натуральний зволожуючий фактор), екстракт верби, Coco Glucoside (кокосова ПАР), sodium lauroyl sarcosinate, Cocamidopropyl Betain, фермент кокосу, Proteol Apl (яблучна ПАР),  Sodium Lactate, екстракт ромашки, молочна кислота, Cosgard, Рotassium Sorbate

Натуральний зволожуючий фактор (NMF) був відкритий вченими ще в 60-х роках XX століття. Без нього неможливе нормальне функціонування шкіри, а тим більше її краса та здоров'я. Являє собою комбінацію молекул, здатних поглинати воду. Він складається в основному з амінокислот і продуктів їх обміну, а також мінеральних елементів натрію, калію, магнію, кальцію, фосфатів, солей молочної кислоти, сечовини, глюкозаміну, гліцерину, цукрів, органічних кислот і пептидів.

Своєрідний «запас» натурального зволожуючого фактора міститься в міжклітинній речовині епідермісу. Це забезпечує захист шкіри від надмірної втрати вологи, коли в роговому шарі рівень NMF низький. Таке використання резервних накопичень дає можливість певний час підтримувати стан шкіри на нормальному рівні. Однак, при тривалому зневодненні і цей резервний запас вичерпується і наступають помітні зміни.

Косметика, що містить NMF (натуральний зволожуючий фактор), відновлює його резерв в шкірі, і здатна значно полегшити стан збезводненої шкіри, а з часом і повернути їй здоров'я.

Екстракт верби – джерело натуральної саліцилової кислоти в поєднанні з природними захисними компонентами, що діє значно м’якше за хімічно чисту саліцилову кислоту при тій самій ефективності. Стимулює оновлення шкіри, є ефективним протизапальним засобом, має антимікробну активність. Завдяки видаленню мертвих клітин дає можливість молекулам NMF (натурального зволожуючого фактору) глибше проникати в епідерміс, вирівнює мікрорельєф шкіри.

 

Спосіб використання:  використовувати для умивання та зняття макіяжу вранці та ввечері