Гель для умивання c AHA фруктовими кислотами

Об'єм: 
50мл
50,00грн.

Для очищення і оновлення шкіри

Особливістю АНА фруктових кислот є  здатність впливати на шкіру на трьох рівнях - тканинному, молекулярному і клітинному. Цей засіб має відлущуючий, протизапальний, зволожуючий ефект. Гель має потужну антиоксидантну дію, стимулює вироблення колагену і глікозаміногліканів в шкірі. При застосуванні АНА комплексу фруктових кислот епідерміс потоншується, а дерма стає товщою, більше пружною і еластичною, що сприяє розгладженню дрібних зморшок. Гель допоможе позбавитися від чорних точок, закритих комедонов, розширених пір, постакне. Додатково фруктові кислоти полегшують проникнення в шкіру корисних активів, підвищуючи їх ефективність.

Склад: підготована вода, коко  глюкозид, екстракти верби, чорниці, апельсина, лимона, цукрової тростини і цукристого(сріблястого) клена, коньяк манан, хлорофиллипт, Cosgard, ефірна олія грейпфруту, Рotassium Sorbate

Фруктові кислоти мають потужну зволожуючу і вологоутримуючу дію; м’яко відлущують; сприяють процесу появи нових клітин шкіри; роблять шкіру гладенькою і м'якою; омолоджують, відновлюють пружність шкіри, роблять її еластичною; вирівнюють і покращують колір обличчя; стимулюють синтез колагену; зменшують глибину зморшок і розгладжують дрібні; зменшують шрами; очищують шкіру від надлишку шкірного сала і мертвих клітин; сприяють усуненню пігментних плям; мають відбілюючу дію.

Коко глюкозид відноситься до неіонних ПАР, які мають максимально м'який вплив на шкіру. Його отримують з похідних жирних спиртів кокоса (с8-16) і глюкози (кукрузного крохмалю).  Один з найніжніших очищуючих засобів, що робить його ідеальним для рецептур м'яких миючих засобів з низьким подразнюючим ефектом, особливо для чутливої шкіри. Не сушить шкіру. Згідно Duhring Chamber Test має найнижчий подразнюючий потенціал серед загальновживаних сурфакантів.

Коньяк маннан зволожує суху шкіру, вирівнюючи її рельєф, сприяє утриманню вологи, стимулює синтез колагену і еластину.

Хлорофіліпт - має протизапальну дію, бореться із запаленнями, підтягує шкіру

Ефірна олія грейпфрута - тонізує шкіру, звужує пори, покращує настрій

Спосіб використання: використовувати для умивання один чи два рази на день

Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі, берегти від прямих сонячних променів

Термін придатності: 6 місяців з дати виготовлення, яка зазначена на пакуванні

Призначення: