Відбілююча сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою

Об'єм: 
30мл
160,00грн.

Активна зволожуюча сироватка для усунення і профілактики появи небажаної пігментації і боротьби з віковими змінами.

Забезпечує делікатне освітлення небажаних пігментних плям, які проступають на поверхні шкіри і стимулює оновлення шкірного покриву. Регулярне застосування сироватки призводить до накопичення речовин, що захищають від ультрафіолетового проміння, у верхніх шарах епідермісу. Підходить для тонкої, світлої шкіри. Забезпечує нормалізацію водно-сольового балансу шкіри, покращує мікроциркуляцію.

Склад: вода підготована, екстракти огірка,  верби, кореня солодки, зеленого чаю, трави мучниці,  гіалуронова кислота низькомолекулярна і високомолекулярна, Cosgard, Рotassium Sorbate

Гіалуронова кислота

Відповідаючи за цілісність клітинних структур, гіалуронова кислота виступає в ролі природного «водосховища», заповнюючи нею міжклітинний простір і утримуючи водний баланс шкіри на належному рівні.

Ми використовуємо комбінацію двох видів гіалуронової кислоти - низькомолекулярної, що найглибше всочується в шкіру, та високомолекулярної, що частково залишається у верхньому шарі шкіри та не дає волозі випаровуватись.

Комплекс екстрактів кореня солодки, зеленого чаю, трави мучниці висвітлює пігментні плями і надає обличчю здоровий, свіжий тон. Сприяє засвоєнню біологічно активних речовин клітинами епідермісу. Забезпечує нормалізацію водно-сольового балансу шкіри, покращує мікроциркуляцію.

Екстракт огірка - знімає подразнення і заспокоює запалену шкіру, за рахунок високого вмісту вітаміну В9 прискорює відновлення шкірного покриву, освіжає, тонізує і пом'якшує шкіру, освітлює і вирівнює її тон, знімає набряклість. Містить ензими, які блокують виробництво меланіну, через що ефективно освітлюються веснянки і пігментні плями, пом'якшуються прояви куперозу.

Екстракт верби – джерело натуральної саліцилової кислоти в поєднанні з природними захисними компонентами, що діє значно м’якше за хімічно чисту саліцилову кислоту при тій самій ефективності. Стимулює оновлення шкіри, є ефективним протизапальним засобом, має антимікробну активність.

Спосіб використання: : наносити на очищене обличчя до застосування крему два рази на день, обов'язково використовувати вдень засіб з достатнім СПФ.

Умови зберігання: зберігати при температурі від +1 до +5°С (в холодильнику)

Термін придатності: 6 місяців з дати виготовлення, яка зазначена на пакуванні