Омолоджуюча сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою

Об'єм: 
30мл
250,00грн.

Активна зволожуюча сироватка для боротьби з віковими змінами

Склад: Склад:  вода підготована, екстракт огірка, Matrixyl®3000, Kombuchka, екстракт верби, гіалуронова кислота низькомолекулярна і високомолекулярная, Cosgard, Рotassium Sorbate.

Гіалуронова кислота

Відповідаючи за цілісність клітинних структур, гіалуронова кислота виступає в ролі природного «водосховища», заповнюючи нею міжклітинний простір і утримуючи водний баланс шкіри на належному рівні.

Ми використовуємо комбінацію двох видів гіалуронової кислоти - низькомолекулярної, що найглибше всочується в шкіру, та високомолекулярної, що частково залишається у верхньому шарі шкіри та не дає волозі випаровуватись.

Matrixyl®3000 від французького виробника Sederma є поєднанням двох ліпопептідів - пальмитоил тетрапептид-4 та пальмитоил олигопептид.

Клінічні результати тестів на ефективність застосування Matrixyl®3000 (3% - саме така кількість введена в нашу сироватку, тривалість застосування 6 місяців):

ступінь зменшення глибини зморшок - до 25-45%;

зменшення загальної кількості зморшок - до 35-50%;

зменшення площі глибоких зморшок від 60 до 90%.

Kombuchka - абсолютно безпечний і 100% натуральний компонент, який створюється шляхом ферментації чайного гриба і чорного солодкого чаю особливими дріжджоподібними грибами і бактеріями Xylinum - мікроорганізмами-симбионтами.

Ми доповнили склад сироватки цим легендарним препаратом, що давно отримав захоплені відгуки, тому що він працює в синергії з Matrixyl®3000, взаємно підсилюючи дію один одного.

Результати клінічних досліджень засобу, що містить 3% (як і наша сироватка) Kombuchka доводять, що це реально працюючий засіб.

Екстракт огірка - знімає подразнення і заспокоює запалену шкіру, за рахунок високого вмісту вітаміну В9 прискорює відновлення шкірного покриву, освіжає, тонізує і пом'якшує шкіру, освітлює і вирівнює її тон, знімає набряклість. Містить ензими, які блокують виробництво меланіну, через що ефективно освітлюються веснянки і пігментні плями, пом'якшуються прояви куперозу.

 Екстракт верби – джерело натуральної саліцилової кислоти в поєднанні з природними захисними компонентами, що діє значно м’якше за хімічно чисту саліцилову кислоту при тій самій ефективності. Стимулює оновлення шкіри, є ефективним протизапальним засобом, має антимікробну активність.

 Спосіб використання: наносити на очищену шкіру обличчя двічі на день до використання крему.

Умови зберігання: зберігати при температурі від +1 до +5°С (в холодильнику)

Термін придатності: 6 місяців з дати виготовлення, яка зазначена на пакуванні